Venera se približila Plutonu – Sukob ljubavi i moći!

Venera se 30.09. približava Plutonu i taj će aspekt na prvi dan listopada/oktobra, biti egzaktan. Ove dvije planete zauzimaju izazovne pozicije, konkretno riječ je o sukobu ljubavi i moći! Evo što možete očekivati!

Venera i Pluton zauzimaju izazovne pozicije pa borba za moć, kontrola, manipulacija čak i destruktivni porivi mogu obojiti naše odnose.

Zbog ljubomore ili posesivnosti postajemo naporni, sebi i drugima te smo skloniji postupcima kojima idemo protiv sklada, mira, a ponajviše protiv sebe.

Neke tajne ili izdaje mogu biti tema ovog aspekta.

Strast nas može odvesti na mjesto koje nije naše.

Idemo iz krajnosti u krajnost, igramo toplo – hladno.

Riječ je o sukobu ljubavi i moći.

Neki odnosi mogu doći u krizu zbog nevjere, problema sa seksom, zbog potrebe da se uspostavi dominacija nad drugom osobom.

Umjesto da razaramo, ponašamo se destruktivno, sada je dobro vidjeti što možemo ozdraviti, osnažiti, iscijeliti, kako unutar sebe, tako i u odnosu.

Opsesivne misli i ideje pokazuju da smo u ovisničkom odnosu, a ne u zdravoj ljubavnoj vezi.

Nemojte dopustiti da vas netko obezvrjeđuje, kritizira i kontrolira.

U pozadini ovakvih postupaka redovito postoji strah, nesigurnost.

Facebook
Twitter
Pinterest

ASTROLOGIJA TAROT NUMEROLOGIJA TELEFONOM

(POZIV DODIROM NA BROJ TELEFONA)

SRBIJA

120 RSD

ŠVAJCARSKA

2 CHF

HRVATSKA

3,49 KN

4,78 KN

AUSTRIJA

1,55 EUR

NEMAČKA

0,79 EUR* Cena mobilnog zavisi od operatera

BiH BH Telecom

1,4 KM

BiH m:tel

1,4 KM

ŠVEDSKA

7 SEK

ASTROLOZI AKTIVNI NA MREŽI

Astro SMS

Nikada nije kasno da preuzmete stvar u svoje ruke i obratite se našem stručnom i profesionalnom astro timu za svoju ličnu astro prognozu!

Saznaj šta te očekuje u budućnosti.