Ko bi rekao…
Bivši učesnik rijalitija “Zadruga“, maneken Toma Panić priveden je danas i u toku je njegovo saslušanje u Prekršajnom sudu u Beogradu. Tim povodom se oglasila Nadežda Biljić na koju je on navodno fizički nasrnuo pre oko dve nedelje.
– Nemam pojma, niti me zanima bilo šta vezano za Tomu. Znam da to nema veze sa tim što je mene prebio. Verovatno je priveden zbog nekih ranijih prekršaja, a bilo ih je ihahaj. Znam da je gonjen takođe zbog neke tuče! U svakom slučaju ne želim da komentarišem ništa vezano za njega. Spremam da objavim novu pesmu i sada me samo zanima moj život i karijera – rekla je Nadežda za Pink.rs.
Podsetimo, Tomislav Panić je navodno pre oko dve nedelje u pevačicinom stanu u kojem je živela u Beogradu fizički nasrnuo na nju i naneo joj telesne povrede.